Gabinet Kosmetyczno-Podologiczny Zabierzów Bocheński


Witam serdecznie.

Mam przyjemność powitać Państwa na stronach mojego Gabinetu Kosmetyczno – Podologicznego. Jestem dyplomowanym kosmetologiem. Od pewnego czasu moje zainteresowania poszerzyły się o podologię to dziedzina medycyny, która wchodzi w polskie progi małymi kroczkami a zajmuje się specjalistyczną pielęgnacją stóp. Pracując przez osiem lat w zawodzie kosmetyczki i pedicurzystki zauważyłam jaką ulgę przynosi zabieg pedicuru, szczególnie u osób starszych, z cukrzycą, odciskami i przede wszystkim z wrastającymi paznokciami. Chciałam być w pełni profesjonalistką i móc wykonać te zabiegi na najwyższym poziomie i zapewnić moim klientom fachowość i bezpieczeństwo podczas zabiegu. Dlatego ukończyłam szkolenia podologiczne, by zapewnić moim gościom szeroki zakres usług w tym kierunku.
Największym zainteresowaniem cieszy się leczenie rozpadlin pięt, korekta wrastających paznokci oraz usuwanie odcisków i modzeli. Te zabiegi przynoszą zagojenie ran i ukojenie bólu.
Pedicure leczniczy czasami trwa długo, więc moją ideą było stworzenie przytulnego wnętrza z szerokim zapleczem najnowszego sprzętu, aby czas tu spędzony przyniósł nie tylko pozbycie się problemu , ale także relaks i odpoczynek.
Wykonując tak bardzo ingerujące zabiegi nie zapomniałam o bezpieczeństwie moich klientów. Posiadam w gabinecie wysokiej klasy autoklaw służący do sterylizacji narzędzi. Jest to urządzenie wykorzystywane w placówkach medycznych do zapewnienia pełnej sterylności.
Oprócz zabiegów na stopy wykonuję również pełną kosmetykę oraz makijaże.

Zapraszam
Bernadeta Bera
Zdrowe Piękne